Sala weselna nad morzem i jej wystrój

Nadmorskie klimaty

Kiedy wybieramy miejsce na wesele, chcemy aby było ono jak najpiękniejsze. To dlatego dla wielu par podoba się sala weselna nad morzem. W końcu ślub nad morzem jest naprawdę piękny, a jeśli jeszcze Młodzi zdecydują się na temat wesela związany z wodą, wszystko zamyka się w piękną całość. Jak więc widać, organizacja wesela nad morzem, to doskonały i oryginalny pomysł.

Sala weselna nad morzem w dobrej lokalizacji

Przede wszystkim musimy zdecydować się na konkretną lokalizację. Tu z pewnością królują miejscowości położone nad samym morzem. Zwracajmy uwagę na to, jak daleko jest do plaży. Szczególnie, jeśli planujemy wesele z noclegiem – warto udostępnić gościom możliwość przyjazdu już w piątek. Dlatego koniecznie musimy zorientować się, jakie nasza sala ma możliwości noclegowe. Z pewnością w miejscach takich jak Władysławowo domki całoroczne będą świetnym wyborem. Konieczne jest, aby wybrać ośrodek, który ma domki przy sali – tak będzie najwygodniej. Pamiętajmy też o wyborze odpowiedniej pory, przy czym nie musi być to lato. Jeśli chodzi o noclegi nad morzem wrzesień jest świetnym wyborem. Może nawet lepszym niż czerwiec czy lipiec. Jest jeszcze ciepło, ale już po sezonie, a polska wczesna jesień potrafi być zachwycająca.

Wystrój nadmorskiego wesela

Przy organizacji wesela nad morzem warto również zadbać o odpowiedni motyw. Kiedyś po prostu strojono sale balonami, jednak dziś bardzo modne są dekoracje tematyczne – nadają one wyjątkowego charakteru. Oczywiście kolory przewodnie to wszelkie odcienie niebieskiego, granatu, zieleni i biel. Tutaj doskonale sprawdzą się różnej wielkości balony, ułożone w imitacje morskich fal. Możemy także sprawić, ze nasza sala weselna nad morzem zamieni się w podmorski świat rodem z baśni, decydując się na perły w dekoracjach. Niech ścianka za Młodymi zostanie nimi ozdobiona, na wzór sieci rybackiej wyszytej tymi darami morza. Można także przystroić nimi wazony i kwiaty, perły mogą z nich wpływać jak morska piana.
Piękne wesele nad morzem jest w zasięgu ręki dla każdego. Wystarczy wybrać dobrą lokalizację z wygodnym noclegiem i odpowiednio przystroić salę. Wtedy poczujemy się jak w morskim królestwie, w którym parą książęcą jesteśmy my.